Aktualizacja: 2021.07.19

Obsługa techniczna
ao.malecha@gmail.com

Wydziałowa licencja Site produktów ESRI

Jest to licencja roczna pozwalająca na wyposażenie nieograniczonej liczby stanowisk w oprogramowanie Esri. W skład licencji Site wchodzi szeroka paleta oprogramowania Esri: rozwiązania typu desktop (ArcGIS for Desktop Advanced, rozszerzenia), rozwiązania serwerowe (ArcGIS for Server Advanced, rozszerzenia), mobilne (ArcPad, ArcGIS Mobile), jak również rozwiązania deweloperskie (EDN) i inne wyspecjalizowane narzędzia. Studenci otrzymują możliwość korzystania z licencji rocznych indywidualnych ArcGIS for Desktop z rozszerzeniami. Dodatkowo licencja umożliwia nieograniczony dostęp dla pracowników uczelni i studentów do kursów na platformie Virtual Campus. Możliwe sposoby wykorzystania: dydaktyczne, naukowo-badawcze, administracyjne.

Administratorem licencji jest Aleksandra Malecha (patrz - > zakładka Edukacja)

• Godziny konsultacji w semestrze zimowym 2021/2022

• dr hab. Jacek Urbański, prof. UG

•         dzień             godzina (Gdańsk, przy sali B204)
    •         dzień        godzina (Gdynia, pok. 109)

• mgr inż. Agnieszka Wochna

•         dzień        godzina (Gdynia, pok. 109)
    •         dzień   godzina (Gdynia, pok. 109)

• Rekrutacja na Studia Podyplomowe GIS - System Informacji Geograficznej ruszyła w czerwcu 2021! Zapraszamy!

• Studia organizowane są we współpracy z ESRI Polska. W październiku rozpoczęła się już dziewiąta edycja. Celem jest kształcenie techników i analityków GIS specjalizujących się w oprogramowaniu ArcGIS. Zapraszamy.